Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

HAN ALÜMİNYUM; küre, yarım küre, külçe, alaşımlı malzemeler ve alüminyum hurdalarının ticaretini yapmak üzere kurulmuştur. 

Şirketimiz dürüst, güvenilir ve çalışkan bir çalışma sistemi benimsemiş, sektöründe yıllardır sağlam adımlarla ilerleyerek tecrübe ve bilgi birikimi ile hızla büyüyen sayılı şirketlerden biri olmuştur.

HAN ALÜMİNYUM; hurda sektöründe seviyeli ve ilkeli bir biçimde büyümektedir. Firmamız alüminyum sektöründe yıllardır, çalışmakta olan çalışanlarıyla hızlı temiz bir şekilde iş bitirme kolaylıkları sağlamaktadır.

Alüminyum alış ve satışlarında ödeme kolaylıkları sağlamakla birlikte, müşterinin isteğine göre peşin ve vadeli alım satımlar yapılmaktadır.

Bizimle çalışma ayrıcalığını yaşayan tüm müşterilerimizin memnuniyeti bizim için büyük önem taşımaktadır.

Değerlerimiz

Alüminyum ve Alüminyum alaşımları sektöründe, alanında uzmanlaşmış çalışanlarımızla hizmet veren HAN Alüminyum olarak, çalıştığımız tüm sektörlere değer kazandırmak adına yenilikçi ve kaliteli bir hizmet anlayışını benimsiyoruz.

 

Taahhütlerimizle ve hizmetlerimizle müşteri beklentilerini üst seviyede karşılayan bizler, müşterilerimizden çalışanlarımıza kapsamlı bir hizmet çarkını başarıyla işletiyoruz. HAN Alüminyum olarak bu başarıyı sahip olduğumuz değerlere borçluyuz. Geçmişten gelen bu başarıyı elde etmek, korumak ve devam ettirebilmek adına sahip olduğumuz değerler;

Misyonumuz

HAN Alüminyum, alüminyumun geri dönüşümünden ürettiği ürünlerin kalitesini koruyarak ve arttırarak, yenilikçi uygulamaları ile sektöre yön verip ülkemizin geri dönüşüm rezervlerini arttırmaktır.

Vizyonumuz

HAN Alüminyum, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak güçlü üretim kapasitesiyle, emin adımlarla markalaşma yolunda, çevre ve yaşam değerlerine saygı duyarak, geri kazanım faaliyetleriyle ülkemize faydalı bir şirket olmaya özen göstermektedir.

Whatsapp
Han Aluminyum Admin
Han Aluminyum Admin
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1